pl

Kariera

 

Firma AGMAR jest prywatnym przedsiębiorstwem z ponad 30-letnim doświadczeniem specjalizującym się w dostawach innowacyjnych rozwiązań dla takich branż jak m.in. telekomunikacja, energetyka przemysł oraz IT. Stawiamy na kompleksową obsługę, na którą składa się doradztwo, dostawa produktu, pomoc techniczna i usługi posprzedażne. Filarem firmy jest blisko 180 zespół specjalistów znających się na swojej pracy. To dzięki ich pomysłom i konsekwentnej pracy wiele z naszych rozwiązań wyznacza nowe kierunki w branży.

 

Jesteśmy zespołem realizującym projekty w oparciu o wypracowane przez lata metody, jak i nowe koncepcje, które pozwalają nam na ciągły rozwój i umacnianie pozycji na rynku. Nieustannie rozbudowujemy przedsiębiorstwo o nowe specjalistyczne urządzenie, które umożliwiają wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Dlatego szukamy osób zainteresowanych pracą w doświadczonym zespole, ale jednocześnie gotowych do podejmowania nowych inicjatyw, dla których praca związana z nowymi technologiami jest okazją do rozwoju. Szukamy ludzi lubiących nowe ambitne wyzwania oraz myślących pozytywnie.

 

Kluczowe obszary działania:

 

  • Rozwój produktów  – Zatrudniamy doskonałych inżynierów odpowiadających za pełny proces wdrażania nowych produktów, począwszy od opracowania wytycznych, po wykonanie projektu, nadzór nad prototypem, a na testach i badaniach skończywszy. Osoby w tym dziale posiadają szeroki zakres kompetencji z zakresu mechaniki, elektryki, elektroniki oraz systemów chłodzenia.

 

  • Sprzedaż i marketing – Zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego do głównych obowiązków należy m.in. pomoc klientom w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Praca w tym dziale to okazja do częstych podróży służbowych w kraju i zagranicą, udział w szkoleniach, konferencjach oraz współpracy z międzynarodowymi partnerami.

 

  • Inżynieria produkcji – Chęć ciągłego doskonalenia oraz zwiększania efektywności procesów to wymóg podstawowy dla kandydatów. Praca w tym zespole to możliwość poznawania a następnie wdrażania najnowocześniejszych technologii produkcyjnych w zakresie plastycznej obróbki blach, spawania, malowania oraz integracji.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej działalności, a osoby zainteresowane o przesłanie swoich aplikacji na adres

 

 

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska:

   Stanowisko    Status rekrutacji
   Konstruktor    Aktualna
   Inżynier Produktu    Aktualna
   Product Marketing Manager    Aktualna

 

 

Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito