pl

O nas

 

AGMAR to rodzinna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Siedziba główna oraz zakład produkcyjny znajdują się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu. W ramach aktualnej oferty proponujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów obudów metalowych. Od wielu lat nasze produkty stosowane są przez operatorów telekomunikacyjnych, zakłady energetyczne, firmy przemysłowe oraz w branży IT.

 

                 

 

AGMAR od początku swojego istnienia pielęgnuje tradycje polegające na dostarczaniu produktów o wysokiej jakości. Jakość rozumiemy nie tylko jako dostarczanie precyzyjnie wykonanych produktów, ale także jako ciągłe doskonalenie ich funkcjonalności oraz profesjonalną obsługę Klienta. Dbamy, aby współpraca z nami była łatwa na każdym etapie i odbywała się na partnerskich zasadach. Dlatego nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dział R&D jest w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie, zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Bazując na naszych standardowych produktach, bardzo często projektujemy kompletne rozwiązania mające zapewnić odpowiednie warunki środowiskowe dla pracujących wewnątrz urządzeń. Podejmujemy się również dostawy i instalacji urządzeń, a także ich serwisu.

 

Sukces naszej firmy tworzą ludzie z pasją, znający się na swojej pracy.

 

W pracy kierujemy się następującymi wartościami:

  • dbamy o zadowolenie klientów
  • jesteśmy otwarci na nowe pomysły
  • wierzymy w sukces
  • pracujemy jako zespół

 

Naszym celem jest dostarczanie dobrze wykonanych produktów, ciągłe doskonalenie ich funkcjonalności i satysfakcja Klienta.

 


 

  • STRUKTURA SPRZEDAŻY:

Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito